Nyní jste zde: YMCA Orlová / Aktuality

9.2.2016

Komu dovolím vytvářet můj vlastní názor - Milan Tesař

Dalším dílem přednáškového cyklu Filozofické večery – Hledání souvislostí II., který pro širokou veřejnost připravují členové YMCA Orlová a orlovského farního sboru českobratrské církve evangelické, bude v úterý 16. února od 17 do 19.30 v malém sále Domu kultury města Orlové povídání a beseda s Milanem Tesařem z Radia PROGLAS. Vstupné je 50 korun.
Robert Kovarik
15.1.2016

Nabídka zahraničních pobytů v Irsku a Anglii!

Je Ti víc jak 18 let? Nevíš co dělat o letních prázdninách? Nechceš sedět doma? Tak proč nevyužít nabídky zájezdu do outdoorového centra Lakaside v Anglii nebo YMCA Greenhill (Severní Irsko). Obojí je za pár kaček. Účastník si hradí pouze cestovné a pojištění. Stále jsou volná místa, ale zvláště v Lakeside se již blíží uzavěrka! Více v dalším textu.:-)
Miroslav Sedláček
22.12.2015

Betlémské světlo pro Orlovou

Malý plamínek přenesený z věčného světla, jež hoří v jeskynní kapli v dalekém městě Betlémě, v kapli, v níž se narodil Ježíš Kristus, bývá tradičně rozvážen po celé Evropě. Nejinak tomu bude i letos a občané Orlové budou mít tu možnost si tento plamínek zapálit během Vánoc v prostředí svého domova, a to v úterý 22. prosince od 14 do 19 hodin na Náměstí 28. října v Orlové-Lutyni.
Miroslav Sedláček
15.12.2015

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme všechny návštěvníky ICM Orlová, že od 19. 12. 2015 do 3. 1. 2016 je naše centrum ZAVŘENO!!!
Za celý kolektiv ICM Orlová přejeme všem klidné prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás opět v lednu. :-)
Pavel Port
14.12.2015

Půlnoční bohoslužby o hodinu dříve

Na Štědrý večer jsou od 23 hodin před komunitním centrem Náruč v Orlové – Lutyni (bývalá zvláštní škola) připraveny půlnoční bohoslužby. Vstup na ně je volný.
Robert Kovarik
3.12.2015

Vánoční koncert sboru Keep Smiling Gospel Orlová

Poslední sobota před Vánoci, tedy 19. prosince, se od 15 hodin v Husově domě, který najdete na ulici Fr. Palackého 787 v Orlové – Městě, ponese ve znamení Vánočního koncertu domácího sboru Keep Smiling Gospel Orlová. Vstupné je za dospělého 100 korun, za rodinu o dvou dospělých a dítěti zaplatíte zvýhodněnou cenu 220 korun.
Robert Kovarik
30.11.2015

Koncert Anety Langerové

Křesťanské sdružení mladých lidí YMCA Orlová a Art Shock, s.r.o., spolu na úterý 8. prosince ve 20 hodin připravili v divadelním sále Domu kultury města Orlové jedinečný a v Orlové vůbec první koncert Anety Langerové s kapelou a smyčcovým triem v rámci turné k vydání nového alba Na Radosti. Ještě pořád jsou k dispozici vstupenky za 480, 450 a 420 korun, a to v závislosti na řadách sedadel.
Robert Kovarik
20.11.2015

Soutěž - Co skrývá web ICM

Městské evropské informační středisko (MEIS) Prostějov, které působí při ICM Prostějov, ve spolupráci s EUROPE DIRECT Olomouc vyhlašuje šestý ročník soutěže pro mladé lidi do 30 let
Miroslav Sedláček
18.7.2015

Koncert Anety Langerové za doprovodu kapely a smyčcového tria v prosinci v Orlové. Lístky stále k dispozici!!!

Lístky stále k dispozici!!! Aneta Langerová pokračuje v úspěšném turné Na Radosti ke stejnojmennému novému albu. Na další koncerty se mohou fanoušci těšit koncem roku v Čechách i na Slovensku. Křesťanské sdružení mladých lidí YMCA Orlová a Art Shock, s.r.o., si Vás dovolují pozvat na historicky první koncert Anety Langerové v Orlové. A to konkrétně v úterý 8. prosince od 20.00 hodin v prostorách Domu kultury města Orlové. Vstupné na koncert je 420, 450, 480 Kč v závislosti na řadách sedadel. Prodej lístků probíhá každý všední den od 11.00 hodin do 18.00 hodin v Informačním centru pro mládež YMCA Orlová (www.ymcaorlova.cz/icm).Předprodej také v Městském informačním centru Městské knihovny Orlová (Masarykova 1324, Orlová – Lutyně). Otevřeno pondělí až pátek 8.00 – 18.00 hodin a v sobotu 8.00 – 12.00 hodin (www.knihovna-orlova.cz)
Miroslav Sedláček
30.10.2015

ANETA PŘEDSTAVUJE VIDEOKLIP K PÍSNI „TRAGÉDIE U NÁS NA VSI"

– temný příběh o nešťastné lásce, vině a nevině, odsouzení a touze po odpuštění   Aneta Langerová dnes představuje videoklip k písni Tragédie u nás na vsi z posledního alba Na Radosti. Temná balada o nešťastné lásce, vině a nevině, odsouzení a touze po odpuštění odhaluje další z příběhů desky na Radosti, inspirované divokou Šumavou. Premiéra videoklipu současně zahájí Anetino podzimní turné v Čechách a na Slovensku.
Miroslav Sedláček
Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: