Nyní jste zde: YMCA Orlová / Aktuality

14.9.2018 - Pohybem za zdravím


16.4.2016

Soutěž k Evropskému dni informací! Vyhrajte reflexní prvky!

Jako každý rok, i letos je Evropský den informací. Informační centrum pro mládež v Orlové si pro všechny připravilo jednoduchou soutěž o reflexní prvky (pásky), které jsou od letošního roku povinné. Vyhrát může každý! Stačí vyplnit následující otázky, poslat spolu s kontaktem (e-mail, či telefon), a můžete vyhrát! Soutěž probíhá od soboty 16. 4. do soboty 23. 4. V případě dotazů pište na e-mail: icm@ymcaorlova.cz

Formulář naleznete zde
Držíme všem palce!

Miroslav Sedláček
11.3.2016

Brožura - Jak se žije mladým lidem s handicapem

Informační centrum pro mládež připravilo v rámci spolupráce celé Informační sítě pro mládež (ISM) brožuru Jak se žije mladým lidem s handicapem.
Miroslav Sedláček
26.2.2016

Na zkušenou na rok jako dobrovlník do Německa!

Je to do 30 let? Nechce se Ti sedět doma? Nestuduješ či nemůžeš sehnat práci? Česko-německé koordinační centrum Tandem přináší soubor nabídek s možností stát se dobrovlník/cí jeden rok v Německu ve velmi zajímavých projektech a místech! Kolik to bude stát?
Miroslav Sedláček
24.2.2016

JARNÍ PRÁZDNINY S MUZIKOU!

Je ti mezi 12 a 18 lety? Neseď o prázdninách doma! Pojeď s námi – můžeš si vyzkoušet hraní na kytaru, basu, klávesy, bicí (bereme začátečníky i pokročilejší), zpívání, zvukaření; kromě toho budeme hrát hry, zajdeme na výlet a určitě prožijeme i nějaké dobrodružství!
Miroslav Sedláček
24.2.2016

Jarní prázdniny a cestovatelské akce!

Dovolte mi Vás pozvat na následující akce:
Miroslav Sedláček
19.2.2016

Koncert komorního tria na ZUŠ v Orlové

V úterý 23. února od 18.30 hodin  se uskuteční další koncert Klubu přátel hudby Orlová. Koncert se koná v prostorách Základní umělecké školy J. R. Míši v Orlové - Porubě. Na koncertě vystoupí Philippe Portejone (Francie) - saxofon, Frederique Lagarde (Francie) - klavír, Igor František - klarinet. Na koncertě zazní melodie známých skladatelů.
Miroslav Sedláček
9.2.2016

Komu dovolím vytvářet můj vlastní názor - Milan Tesař

Dalším dílem přednáškového cyklu Filozofické večery – Hledání souvislostí II., který pro širokou veřejnost připravují členové YMCA Orlová a orlovského farního sboru českobratrské církve evangelické, bude v úterý 16. února od 17 do 19.30 v malém sále Domu kultury města Orlové povídání a beseda s Milanem Tesařem z Radia PROGLAS. Vstupné je 50 korun.
Robert Kovarik
15.1.2016

Nabídka zahraničních pobytů v Irsku a Anglii!

Je Ti víc jak 18 let? Nevíš co dělat o letních prázdninách? Nechceš sedět doma? Tak proč nevyužít nabídky zájezdu do outdoorového centra Lakaside v Anglii nebo YMCA Greenhill (Severní Irsko). Obojí je za pár kaček. Účastník si hradí pouze cestovné a pojištění. Stále jsou volná místa, ale zvláště v Lakeside se již blíží uzavěrka! Více v dalším textu.:-)
Miroslav Sedláček
22.12.2015

Betlémské světlo pro Orlovou

Malý plamínek přenesený z věčného světla, jež hoří v jeskynní kapli v dalekém městě Betlémě, v kapli, v níž se narodil Ježíš Kristus, bývá tradičně rozvážen po celé Evropě. Nejinak tomu bude i letos a občané Orlové budou mít tu možnost si tento plamínek zapálit během Vánoc v prostředí svého domova, a to v úterý 22. prosince od 14 do 19 hodin na Náměstí 28. října v Orlové-Lutyni.
Miroslav Sedláček
15.12.2015

UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme všechny návštěvníky ICM Orlová, že od 19. 12. 2015 do 3. 1. 2016 je naše centrum ZAVŘENO!!!
Za celý kolektiv ICM Orlová přejeme všem klidné prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás opět v lednu. :-)
Pavel Port
Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: