Nyní jste zde: YMCA Orlová / Aktuality

14.9.2018 - Pohybem za zdravím


14-21. 7.2019 tábor Spálov


7.6.2016

Aktualizovaná nabídka programů pro školy

Naše informační centrum pro mládež v Orlové nabízí aktualizovaný seznam nabídek pro školy a žáky. Seznam programů naleznete zde.
Všechny nabídky jsou nabízeny zdarma a je možná jejich úprava a přizpůsobení. V případě dotazů kontaktuje naše centrum - na e-mail: icm@ymcaorlova.cz, tel.: 591 140 362, 728 702 302. Těšíme se na spolupráci!
Miroslav Sedláček
17.5.2016

Nabídka besed a přednášek pro školy

Naše Informační centrum pro mládež pořádá již dlouhou dobu řadu besed a přednášek na školách základních a středních v okrese Karviná. Besedy jsme již realizovali mimo jiné v Orlové, Karviné, Havířově, Českém Těšíně, Bohumíně a jinde. Realizovali jsme besedy na téma životního prostředí, problematiku drog, kyberšikany, či práci s informacemi nebo možnosti dobrovolnictví a Eurodesku. Besedy jsou poskytovány zdarma a snažíme se být velmi přizpůsobiví a vyjít vstříc potřebám dané školy.
Miroslav Sedláček
16.4.2016

Soutěž k Evropskému dni informací! Vyhrajte reflexní prvky!

Jako každý rok, i letos je Evropský den informací. Informační centrum pro mládež v Orlové si pro všechny připravilo jednoduchou soutěž o reflexní prvky (pásky), které jsou od letošního roku povinné. Vyhrát může každý! Stačí vyplnit následující otázky, poslat spolu s kontaktem (e-mail, či telefon), a můžete vyhrát! Soutěž probíhá od soboty 16. 4. do soboty 23. 4. V případě dotazů pište na e-mail: icm@ymcaorlova.cz

Formulář naleznete zde
Držíme všem palce!

Miroslav Sedláček
11.3.2016

Brožura - Jak se žije mladým lidem s handicapem

Informační centrum pro mládež připravilo v rámci spolupráce celé Informační sítě pro mládež (ISM) brožuru Jak se žije mladým lidem s handicapem.
Miroslav Sedláček
26.2.2016

Na zkušenou na rok jako dobrovlník do Německa!

Je to do 30 let? Nechce se Ti sedět doma? Nestuduješ či nemůžeš sehnat práci? Česko-německé koordinační centrum Tandem přináší soubor nabídek s možností stát se dobrovlník/cí jeden rok v Německu ve velmi zajímavých projektech a místech! Kolik to bude stát?
Miroslav Sedláček
24.2.2016

JARNÍ PRÁZDNINY S MUZIKOU!

Je ti mezi 12 a 18 lety? Neseď o prázdninách doma! Pojeď s námi – můžeš si vyzkoušet hraní na kytaru, basu, klávesy, bicí (bereme začátečníky i pokročilejší), zpívání, zvukaření; kromě toho budeme hrát hry, zajdeme na výlet a určitě prožijeme i nějaké dobrodružství!
Miroslav Sedláček
24.2.2016

Jarní prázdniny a cestovatelské akce!

Dovolte mi Vás pozvat na následující akce:
Miroslav Sedláček
19.2.2016

Koncert komorního tria na ZUŠ v Orlové

V úterý 23. února od 18.30 hodin  se uskuteční další koncert Klubu přátel hudby Orlová. Koncert se koná v prostorách Základní umělecké školy J. R. Míši v Orlové - Porubě. Na koncertě vystoupí Philippe Portejone (Francie) - saxofon, Frederique Lagarde (Francie) - klavír, Igor František - klarinet. Na koncertě zazní melodie známých skladatelů.
Miroslav Sedláček
9.2.2016

Komu dovolím vytvářet můj vlastní názor - Milan Tesař

Dalším dílem přednáškového cyklu Filozofické večery – Hledání souvislostí II., který pro širokou veřejnost připravují členové YMCA Orlová a orlovského farního sboru českobratrské církve evangelické, bude v úterý 16. února od 17 do 19.30 v malém sále Domu kultury města Orlové povídání a beseda s Milanem Tesařem z Radia PROGLAS. Vstupné je 50 korun.
Robert Kovarik
15.1.2016

Nabídka zahraničních pobytů v Irsku a Anglii!

Je Ti víc jak 18 let? Nevíš co dělat o letních prázdninách? Nechceš sedět doma? Tak proč nevyužít nabídky zájezdu do outdoorového centra Lakaside v Anglii nebo YMCA Greenhill (Severní Irsko). Obojí je za pár kaček. Účastník si hradí pouze cestovné a pojištění. Stále jsou volná místa, ale zvláště v Lakeside se již blíží uzavěrka! Více v dalším textu.:-)
Miroslav Sedláček
Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: