Nyní jste zde: YMCA Orlová / Aktuality

14.9.2018 - Pohybem za zdravím


14-21. 7.2019 tábor Spálov


27.3.2017

BACK TO BASIC + ONLY FOR LIFE

Na poslední březnový den, tedy na pátek 31. března připadlo na 18. hodinu jedinečné koncertní vystoupení! V českotěšínském Jazzklubu na Střelnici zahrají BACK TO BASIC a ONLY FOR LIVE. Vstupné je 60 korun.
Celá hudební skupina vznikla v roce 2013 v Českém Těšíně. Její frontmanka Izabela Škutová se při studiu na Gymnáziu v Českém Těšíně věnovala zpěvu a svůj talent také dokázala úspěšně prosadit. Jako sólová zpěvačka se zúčastnila řady soutěží, kde obsadila nejvyšší příčky. Později se k Izabele připojil kytarista Dominik Folwarczný. Společně absolvovali několik vystoupení. Jelikož hudba, kterou prezentovali, působila stroze, dohodli se na vytvoření skupiny, ke které se připojil Daniel Cienciala se svou hrou na bicí.
V tomto složení se také podíleli na autorské tvorbě debutového alba se stejnojmenným názvem jako kapela tedy „Back To Basics." V současné době (2016) skupina působí už ve čtyřčlenné sestavě, Daniela Ciencialu nahradil za bicíma Petr Koštur a ke kapele se připojil i baskytarista Jakub Řezáč.
Only For Life je mladá, moderně metalová pětičlenná rodina z Českého Těšína fungující od začátku roku 2010. Je charakteristická řevem a melodickými zpěvy, hutnými chytlavými riffy a propracovanými sóly pod diktátem silných bicích hraných od srdíčka. Tahle kombinace metalcore, rapu a screama pod vlivem BMTH, Limp Bizkit, Linkin Park, Architects a dalších Vás nenechá jen tak v klidu stát!

www.kassct.cz

Robert Kovarik
Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: