Nyní jste zde: YMCA Orlová / Aktuality

14.9.2018 - Pohybem za zdravím


14-21. 7.2019 tábor Spálov


27.3.2017

Velikonoční jarmark

Pokud jste z Bohumína nebo jeho okolí, navštivte v sobotu 1. dubna od 8 hodin dopoledne náměstí T. G. Masaryka a foyer blízkého Kina K3 Bohumín! Bude tam totiž probíhat Velikonoční jarmark. Vstup na něj je zcela zdarma! Historické ruské kolo, dřevěný řetízkový kolotoč, stánek pro malé rytíře a pekárna nebudou jedinými lákadly tradičního velikonočního jarmarku. Návštěvníci se mohou seznámit také s řemeslnými postupy období středověku prostřednictvím knihtisku a mincovny, kde si s dopomocí mincíře vyrazí vlastní minci.

Osmdesát prodejců nabídne velikonoční sortiment, valašské frgály, vdolečky, sýry, cukrovinky, zvěřinové speciality, ovocná vína a medovinu, ale také velikonoční svíčky, keramiku, dřevěné hračky a mnoho dalšího.
Dále se můžete těšit na živá kuřátka, králíčky, ovečky a kozičky. Ve foyer bude opět malý antikvariát. K prodeji budou mimo jiné také velikonoční dekorace, zdobené kraslice, košíkářské výrobky, rukodělné upomínkové předměty z přírodních materiálů nebo ručně šité obaly na knihy.

www.k3bohumin.cz


Robert Kovarik
Pokud chcete dostávat zpravodaj z této stránky, zadejte zde Váš e-mail: